Sítě proti hmyzu

  • Pevné okenní
  • Rolovací
  • Dveřní

Ochrana proti obtížnému hmyzu formou protihmyzových sítí získává stále více na popularitě. Důvodem je jak skutečnost, že zde není účinku dosahováno pomocí chemikálií, tak rošiřující se sortiment nabídky. Vyrábíme několik typů okenních a dveřních sítí, které různorodostí své konstrukce umožňují osazení na většinu typů okenních rámů.

Základem je vždy hliníkový rámeček povrchově upravený práškovou barvou, vlastní síťovinu tvoří skelné vlákno potažené plastem. Díky skelnému vláknu má síťovina velmi nízkou tepelnou roztažnost, plastový povrch zajišťuje snadnou údržbu. Síťovina je dodávána standardně v šedé barvě, na přání též v černé nebo bílé, rámečky pak v barvě bílé a hnědé, individuálně lze domluvit dodávku v jakékoliv barvě stupnice RAL.

Pevné okenní sítě proti hmyzu

Protihmyzové sítě zaručují zákazníkum dokonalou účinnost a vysokou životnost. Rámy jsou vyrobeny z válcovaného hliníku. Sít je vyrobena ze skelného vlákna a je velice dobre odolná nepríznivým klimat. podmínkám. Novinkou je křídlový profil, který zasedne do rámu okna. U tohoto provedení se nevrtá do okna, sít se uchytává otocnými háčky a dokonale plyne s oknem. Pro majitele EURO oken máme síť s potiskem imitace dreva. Pevný rám v barve bílé, nebo hnedé. Sít je pevne prichycena na rám okna pomocí plastových úchytek. Sít je možno lehce a jednoduš?e podle potreby sundat a opet nasadit.

Rolovací sítě proti hmyzu

Protihmyzové sítě zaručují zákazníkům dokonalou úcinnost a vysokou životnost. Rámy jsou vyrobeny z válcovaného hliníku. Síť je vyrobena ze skelného vlákna. Celá konstrukce je vyrobena z hliníkového profilu aby co nejlépe odolávala klimatickým a povetrnostním podmínkám. Sít je uchycena v malé hliníkové schránce pred oknem. Po stranách jsou umísteny hliníkové vodící lišty. Sít se ovládá jako klasická látková roletka.

site-proti-hmyzu-1site-proti-hmyzu-2

 

Dveřní sítě proti hmyzu

Protihmyzové sítě zarucují zákazníkum dokonalou úcinnost a vysokou životnost. Rámy jsou vyrobeny z válcovaného hliníku. Síť je vyrobena ze skelného vlákna. Pevný rám zajišťuje vysokou stabilitu a pevnost. Dvere jsou opatreny vratnými panty. Pevný rám je v barve bílé nebo hnedé. Dverní síť je možno lehce a jednoduše otevírat podle potreby zákazníka.

site-proti-hmyzu-3