Triky jak opticky zvětšit vaší koupelnu

Všichni touží po prostorné koupelně, která by se stala jejich oázou klidu. Ne všem je velká koupelna přána. Ale přesto existuje pár triků, jak jí alespoň vizuálně zvětšit.
Existuje několik způsobů a jednoduchých kroků, které vaší koupelnu zvětší. 

1. Barva
Nejvhodnější odstíny jsou ty světlé, které vaší koupelnu rozšíří. Pokud se chcete držet vzorů, držte se těch jednoduchých, a pokud možno je mějte slazené v jednom stylu. Barevné schéma zde totiž hraje velkou roli. 

2. Materiál
Dalším faktorem, které při vizuálním zvětšování vaší koupelny hrají roli, je právě materiál. Mramor, sklo a metalické povrchy dodají vaší koupelně efekt luxusu. A nejen to! Celý prostor rozjasní.

Koupelnové doplňky

3. Světlo
Zdobení zrcadly je nutností, aby malá koupelna vypadala větší. Zrcadlová stěna je sice jako designový prvek krásná, ale stejně nám poslouží i jedno velké zrcadlo a přidejte světla na obě strany. 
Před zrcadlo můžete také nainstalovat ozdobné závěsné světlo, protože umístěním světelného zdroje do blízkosti zrcadla bude světlo odrážet zpět do místnosti. To zesiluje celkový jas vašeho prostoru a působí prostornějším dojmem. 

4. A zase ty zrcadla 
Nástěnné skříně jsou nutností, ale aby byl prostor efektivnější, proč ho nezdvojnásobit pomocí zrcadlové nástěnné skříňky? Ty mohou být někdy zapuštěny do zdi, abyste získali hloubku úložiště, a tak vizuálně zrcadlo nezasahuje do místnosti.
Zrcadla jsou v koupelně nezbytná. Ty by měly být dobře osvětlené a dobře umístěné, aby bylo zajištěno, že je lze používat bez námahy. Nejen, že jsou funkční, ale díky zrcadlové stěně může menší koupelna působit mnohem větší a prostornější.

5. Hrajte se styly obkladů
Chytré nápady na dlaždice lze použít k vytvoření zajímavého schématu a zároveň zachovat lehkost.
Zvažte spojení bílých dlaždic metra s mramorem. Vše spojte bílou barvou. 
Navíc je lze použít od podlahy ke stropu. U menších stěn je nejlepší zvolit ty keramické obklady.  

Optické zvětšení koupelny

6. Udržujte podlahu čistou
Podstavec nebo plovoucí umyvadlo udržují podlahu čistou a instalace plovoucího úložiště pomůže udržet vše potřebné na dosah ruky.

7. Upgradujte své koupelnové doplňky
Vzorované ručníky, vintage koberce a propracované osvětlení také dodaji vaší koupelně osobnost. Osvětlení a vana jsou jako klenoty místnosti, které lze doplnit několika doplňky. Nejlepší jsou ty přírodní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup