Ukládání videí na Twitteru

Twitter je poskytoval sociální sítě a mikroblogu, který umožňuje uživatelům posílat a číst příspěvky zaslané jinými uživateli, které se nazývají tweety. Textové příspěvky mohou mít dlouhé maximálně 280 znaků, které se zobrazují buď na uživatelově profilové stránce, anebo na stránkách těch, kteří ho sledují (takzvaní followers neboli sledující).

play video

Náplní tweetu může být v podstatě cokoliv. Kromě textu lze vkládat obrázky či videa nebo odkazy. Je to v podstatě taková aplikace, kde si můžete vylít srdíčko (co vás momentálně trápí). Vytvářet různé ankety, kde uživatelé můžou hlasovat či s nimi rozebírat různá ať už vážná témata nebo například to, jestli ananas patří na pizzu nebo ne. Twitter je velice interaktivní a má v tomhle dle mého takové jiné kouzlo než ostatní sociální sítě. Twitter mají dokonce i celebrity, které zde zveřejňují, zpěváci například své nejbližší turné apod. Je to za mě sociální síť, kde můžete zveřejnit skoro cokoliv.

ikona Twitteru

Pokud Twitter používáte, určitě víte, že tam lze zhlédnout zajímavý obsah. Určitě jste si někdy chtěli nějaké to video z této platformy stáhnout. Možná vám přijde, že stáhnout z této aplikace video je náročné. Opak je pravdou. Všechno je to o tom najít specializovaný software nebo online nástroj, který to dokáže. Přesně to nabízíme i my, a to díky našemu nástroji, který jsme pojmenovali jako Twitter video downloader. Díky tomuto nástroji je opravdu mimořádně jednoduché si stáhnout jakýkoliv obrazový záznam.

Může se jednat o nějaké zprávy, které si chcete archivovat či o video, které si chcete uchovat a za určitou dobu se na něho podívat či ukázat vašim přátelům/blízkým. K tomuhle všemu vám stačí nástroj, který si vyberete mezi ostatními programy sloužící pro stahování obsahu nejenom ze sociálních sítí. A co vy, setkali jste se někdy s tímto problémem, že jste si chtěli z Twitteru stáhnout video a nevěděli jste jak na to?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup