Nezařazené

Bude to nezapomenutelné

·         Mějte téma
Pokud si někoho berete, dá se předpokládat, že máte alespoň nějaký společný zájem. Tak proč toho nevyužít? Populární jsou třeba retro svatby ve stylu padesátých let, ale fantazii se meze nekladou. Nádherné jsou třeba steam punkové svatby, pokud tomuto stylu fandíte, a velmi módní je také inspirace hnutím hippies, čili květinovými dětmi. Je to koneckonců váš den, tak ať to každý vidí. Pořiďte doplňky, nebo je sežeňte od kamarádů, známých a po bazarech.
prostřeno na svatbu.jpg

·         Personalizujte, co se jenom dá
Pokud chcete, aby si vaši hosté uchovali slavný den dlouho v paměti, věnujte jim na památku něco, z čeho bude naprosto jasné, že to pochází právě z vaší svatby. Co třeba skleničky na víno s datem a monogramem, výslužku ve stylovém košíku či sáčku, nebo třeba i děkovnou pohlednici z líbánek? Nejen, že svým hostům ukážete, co pro vás jejich přítomnost na vašem velkém dni znamená, ale budete mít jistotu, že na ni hned tak nezapomenou.
novomanželé na schodech.jpg

·         Každý chce být hvězda
Jistě, hvězdami dne jsou novomanželé, ale každý si chce užít svou chvilku slávy. Skvělým nástrojem k tomu je fotokoutek, ideálně i s profesionálním fotografem, díky kterému si vaši hosté odnesou kromě oficiálních fotek i neformální vzpomínku na celý den. Vybavte se proprietami, klidně stačí i ty za pár korun z papírnictví, a pak už to nechte na svých kamarádech. Pro děti také připravte hry, díky kterým bude i dlouhá hostina a následná party zábava, a rodiče na ně nebudou muset neustále dohlížet. I když, rozdejte pár bublifuků, a nejspíše zjistíte, že spousta dospěláků má najednou plno důvodů si své potomky hlídat.
účes nevěsty.jpg

·         Vzpomínky
V dnešní době se nemusíte omezovat jenom na fotografie a video, a i s těmi si můžete vyhrát. Drony se dnes dají koupit i půjčit, někteří svatební fotografové už je dokonce mají i ve výbavě. Záběry ze vzduchu jsou efektní, navíc neruší hosty. Využijte i sociálních sítí. Insta stories nebo Snapchat, pokud se to s nimi nepřehání, často nejlépe zachytí atmosféru okamžiku.