I Vy můžete mít stále průzračně čistou vodu v bazénu


Péče o bazén není zrovna jednoduchou záležitostí. Je potřeba hlídat velkou spoustu faktorů a neustále bazénovou vodu ošetřovat přípravky bazénové chemie k tomu určenými. Každý samozřejmě ví, že nejdůležitější složkou je dezinfekce, ať už v podobě chlorových přípravků či v podobě přípravků kyslíkových. Dále je důležité sledovat hodnoty PH bazénové vody a tyto hodnoty neustále vyrovnávat. Hodně Vám při údržbě bazénové vody pomůže kvalitní tester, který právě ukazuje hodnoty chloru a hodnoty PH vody.
V případě nedostatku chloru většina lidí přistupuje k tak zvané šokové terapii bazénové vody za pomocí přípravků chlor šok a chlor shock, ale pokud už je bazénová voda ve stádiu, že se v ní začnou tvořit zelené či hnědé povlaky a řasy je na řadě algicid. Jedná se kapalný přípravek, který spolehlivě a na sto procent zamezí růst zelených či hnědých řas a jejich rozmnožování. Tento případ právě nastává v případě nedostatku dezinfekčního prostředku, který může nastat i v případě hodně velkých veder a vyššího využívání Vašeho bazénu.
Jakmile tedy při pravidelné kontrole bazénové vody za pomocí testeru zjistíte pokles dezinfekčního prostředku a zahlédnete ve vodě hnědé či zelené zbarvení, což by mohlo indikovat řasy, použijte ihned přípravek algicid, který Vám velmi rychle pomůže. Ano, kontrola za pomocí testeru by se měla provádět pravidelně alespoň jednou za dva týdny a v horkých letních dnech ještě častěji. Každopádně algicid byste měli mít neustále pro jistotu po ruce v dostatečné zásobě.
V naší nabídce najdete vysoce kvalitní a spolehlivý algicid od předního výrobce v různě velkých baleních, abyste se mohli zásobit podle svého uvážení. Kromě tohoto přípravku u nás naleznete samozřejmě i další přípravky bazénové chemie a kvalitní bazénové příslušenství. Přijďte k nám a o Váš bazén bude skvěle postaráno.pool4


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup