Moto vyjížďky

Bavili vás někdy motoristické časopisy? Tedy alespoň do té doby, než jsem nějaké motoristické časopisy našla a bylo to na půdě mého strejdy. On měl jenom kdysi motorku. Byla to obyčejná taková stará motorka, asi Java. Ale dříve to byla velmi populární motorka. A abych pravdu řekla, tak jsem se taky na ní několikrát vozila. Teď sice si to už moc nepamatuji, ale vím, že mě to bavilo. Moje babička říkala, že jsem se stále chtěla vozit na motorce. Ovšem mě byli asi tři nebo čtyři roky. Proto si tohle vybavuji pouze matně. Moc si z toho nepamatuji. Ale bavilo mě to.

Motorky jsou moje vášeň.

A řekla jsem si, že je mít motorku je opravdu bezva je to taky praktické. Motorkou se dostanete opravdu všude. Motorkou můžete jezdit v lese anebo po poli. Navíc mě baví zvuk motoru. Líbí se mi, když motorka pěkně hučí. Mám ráda silné motory. A taky se mi líbí těžké stroje. A proto kdybych si pořizovala někdy v budoucnu motorku, tak bych chtěla nějakou velkou. Líbí se mi mohutné a těžké motorky. Ne žádné nějaké malé. Kdybych jezdila pouze po poli, tak možná. Já bych si přála takovou motorku, která něco vydrží. A proto abych měla taky nějakou motorku, koupila jsem si motoristické časopisy. Ty motoristické časopisy, co jsem našla na půdě byly zastaralé.

Jízda je velmi rychlá.

Byli asi tak dvacet let staré. Sice se tedy nároky motorky nic moc nemění, ale chtěla jsem nějaké novinky. Navíc v nových motoristických časopisech je také inzerce. A já právě inzerce potřebuji. Teď právě díky inzerci si chci koupit nějakou motorku. A budu se moc těšit, jestli tam nějakou najdu. Protože kamarádky mi říkaly, že je velmi obtížné na internetu sehnat nějakou motorku. Já se ale kouknu do časopisu, který to tam mívá lepší úroveň. Tak uvidím teď, nicméně jsem ale už je rozhodnutá, že si pořídím opravdu pěknou těžkou motorku a nejlépe aby byla červená. Červená barva je moje oblíbená už odmalinka. Takže už se těším, až budu jezdit po silnici na mé vysněné motorce.