Rozvíjejte zručnosti dětí díky tabuli

Je opravdu mnoho hraček, které vaše děti doma vlastní nebo jich dostaly od příbuzných. Každá dětská hračka se však liší účelem, kterým má dětem přispět k jejich vývoji a tím pádem pro nich má být přínosná.

Kategorie, která by vám doma rozhodně neměla chybět, jsou edukační hračky. Rozvíjí zručnosti a schopnosti dítěte, posilují jeho paměť a jsou hodnotnými předměty, které mají vašim dětem pomoci – naučit se novým dovednostem právě zábavní formou.
magnetická tabule na počítání

1 Tabuli si přeje každé dítě

Naštěstí pro všechny rodiče, jsou děti v mnoha případech skromné a netouží hned po těch nejdražších a nejmodernějších hračkách. Příkladem toho je i magnetická tabule pro děti, kterou si v dětství přeje snad každé dítě.

Magnetky totiž milují a způsob, jakým drží na velké tabuli, je pro nich ohromující. Nejedná se však pouze o zábavní hračku, ale vašim dětem může značně zdokonalit jejich první učení písmen, číslic nebo zvířecích motivů a pojmů.
magnetická tabule

2 Vhodná pro děti, které nastupují do školky

Ve věku tří let je dítě postupně připravované na to, že nastoupí do kolektivu a bude v prostředí, ve kterém se bude i vzdělávat. Není vůbec na škodu začít s ním trénovat první počítání pomocí magnetické tabule.

Mnoho dětí se právě díky jednoduché manipulací s ní, rychleji naučilo pochopit to, jak se pracuje s písmeny nebo čísly.

Pro ty nejmenší děti, které ještě na učení mají čas, máte k dispozici možnost vybrat pro nich takovou, která je plná obrázkových motivů. Hravou formou se tak snadno naučí to, co je v jejich věku pokládané za základní dovednosti a zručnosti.

3 Ještě více možností k zábavě

Vybrat si můžete nejen klasické tabule, které můžete snadno přemístit i díky tomu, že jsou menších rozměrů, ale zaujmout vás může i takzvaná oboustranná tabule, která je vhodná na hraní i pro více dětí.

Záleží na vás, jakou si vaše dítě zamiluje, ovšem mějte na paměti i to, že čím více možností k zábavě, tím lépe.