Skvělé auto

Vždycky jsem si přála mít některé pěkné sportovní auto. A jsem ten typ člověka, co se docela rád předvádí tím, co vlastní. Ale bohužel jsem v tom vyrůstala, takže jiná asi už nebudu. Já vím, že to není pěkné se předvádět, ale když já jsem v tom vyrůstala a já to beru tak nějak normálně. I když vnitřně vím, že to není dobré. Proto jsem si taky říkala, že jakmile dostanu do rukou řidičský průkaz, že si ihned pořídím taky nějaké luxusní auto. Mám ráda taková žihadla, jak se luxusním špičatým autům říká. Líbí se mi auta typu Porsche a Ferrari, ale samozřejmě takové auto bych si ani nemohla dovolit.

Baví mě řídit.

I když peněz mám docela dost, tak takové luxusní auto bych si absolutně nedovolila. To je zase podle mého názoru až zas e moc zbytečné.  Ale i kdybych na to peníze měla, zase takhle zbytečně bych neutrácela. Ale i tak jsem toužila po nějakém nízkém krásném sportovním autě. A říkala jsem si, že i kdyby mi to můj partner rozmlouval, že ho neposlechnu a pořídím si luxusní auto. Protože můj příteli zase takový, že je pravý opak mě. Můj přítel se zase nerad chlubí a taky nerost utrácí peníze za zbytečnosti. Kdyby to muselo být jenom na mém partnerovi, tak koupíme některé lepší auto z bazaru.

Toto je super kousek.

Myslím si, že přítel by byl takto nadmíru spokojený. Přítel taky není žádný chudák, ale taky nerad utrácí, takže to vypadá tak, že nejraději utrácím jenom já. Sice jsem žena a ženy nejraději utrácí peníze, ale taky chci, aby ta věc za to stála. A chci, aby všechno vypadalo pěkně, protože mám ráda módu, ale taky moc ráda utrácím peníze za to, když třeba s přítelem jedeme někam na výlet. A to taky vám řeknu, že jet pěkným autem někam na výlet, tak je to úplná pecka! Mám hodně ráda dlouhé cesty a výlety v autě, moc ráda řídím, takže taky přemýšlím nad tím, že bych se taky asi mohla řízením auta taky asi živit. Možná bych taky byla skvělá taxikářka. Můj přítel říká, že mám jít do nějaké auto prodejny prodávat auta.