Svítit a smát se


Rádi bychom vám představili firmu Light for home, která se na profesionální úrovni zabývá osvětlením vnitřních prostor a sledováním módních trendů v oboru. Díky tomu můžeme nabídnout opravdu široký sortiment, kde by si měl s největší pravděpodobností vybrat každý. Osvětlení interiéru, je jedním ze základních designových prvků, při skladbě příjemného domova, kanceláře, obchodních, či společenských prostor. Opomenout bychom neměli v prostředí, např. pro práci, na dostatečnou svítivost a dostatečný tok luxů. Díky naší profesionalitě a zkušenostem v oboru je samozřejmostí poradenství, aby účinek a výsledný efekt, byl nejenom designově zdařilý, ale splňoval i parametry z hlediska zdravotního a hygienického.

světla

Abychom e lépe zorientovali, rozdělme i naši produkci na základní hrubé rozdělení. V naší nabídce naleznete:

-Stropní svítidla.

-Nástěnná svítidla.

-Stojací lampy.

-Bodová světla.

-Stolní lampy.

-Žárovky.

Takto zorientováni si můžete prohlédnout naši celou nabídku na našich webových stránkách, jejichž odkaz naleznete na našem webu. Mimo to zde naleznete naše kontakty, kontaktní formuláře, způsoby dopravy k vám domů a možnosti plateb. Samozřejmostí je fotogalerie všech námi dodávaných produktů. Mezi benefity, které je třeba zmínit je, že při nákupu nad 1000 Kč, vám bude objednávka doručena na vaši adresu společností TOP TRANS zdarma. Možnosti, jak uhradit nákup, naleznete na našem odkazu, ale zmiňme, že tyto možnosti jsou široké, od platby kartou, tak bankovním převodem, tak i na dobírku.

krása

Nutno zmínit, že do naší nabídky jsme zařadili i čím dále tím více populární kategorii svítidel a to, nástěnná svítidla v průmyslovém a industriálním stylu. Tato, čím dále tím více oblíbená kategorie se zabydluje v Českém bytovém i průmyslovém designu a stává se nosným prvkem bytové architektury. To co vám způsobí radost by se nemělo odkládat. Nákup osvětlení, které ve vás vyvolá dobrou náladu, anebo umocní vaše chvilky intimity a soukromí, vám zcela jistě umožní naše nabídka.

Budeme se těšit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup