Akita Inu – rodinný přítel

Kdo ještě neznáte Akita Inu štěňata, měli byste se s nimi seznámit. A garantujeme vám, že pokud uvažujete o pořízení dalšího miláčka (kromě vaší manželky a roztomilých potomků) do vaší rodiny, dlouho to nevydržíte a vrhnete se všemi silami na to, abyste tento psí skvost měli doma.

akita štěňátko

A ono to nebude zase až tak těžké, protože chovatelská stanice Ken\’Ichi Ai přijímá rezervace na Akita Inu štěňátka po celý rok a průběžně informuje zájemce na svém webu, zda a kdy budou další štěňátka – medvídci k dispozici.

Akita Inu jsou totiž nádherně chlupatí pejskové a jako štěňátka se hodně blíží vzhledem k malému medvídkovi, jsou úžasná, milá a jedním slovem boží. Jejich skvělý chov jim předurčil jejich výtečné vlastnosti, pak v tom pokračují i nadále v dospělosti. Jsou klidní, zbytečně neštěkají, jsou vhodné do rodiny a dokonce i k dětem. Cvičí se i pro canisterapii, což o jejich klidné povaze mnoho vypovídá. Skvěle vycházejí s dětmi a každý pejsek má i svůj průkaz původu. Jeho cena je tím vyšší, ale tato investice se vám určitě! Nejen, že se v budoucnu s ním můžete zúčastňovat výstav a chlubit se vaším novým rodinným přítelem, ale získáváte naprostou jistotu o jeho naprostém zdraví a případně i k tomu, že bude vhodný pro další chov.

akita pes

Jeho výchova je sice považována za náročnou, ale když si necháte poradit právě od chovatelské stanice a nastudujete podmínky chovu, získáte v pejskovi naprosto oddaného a věrného přítele nejen pro vás, ale i pro celou vaši rodinu. Bude vás milovat a bránit jako nikdo jiný!

Rozhodnutí pořídit si pejska je závazek a měli byste si ho dobře promyslet, protože na sebe berete starost na dalších deset patnáct let dopředu. Pes je živý tvor a tak se k němu musíte i chovat a počítat s tím, že mu budete muset věnovat dostatek času a hlavně i péče. Láska je samozřejmostí. Navíc Akita Inu je velmi bystrý a chytrý pes.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup