Masáž je úžasný relax

http://www.saunovyraj.cz/Novinky/maserka.html t=UTF-8″>

Erotické masáže jsou součástí naší kultury déle, než byste čekali. Zpočátku byly něčím zatracovaným, k čemu si ale rychle lidé našli cestu. I dnes se na tyto služby řada lidí dívá skrz prsty, ale kdyby vyzkoušeli účinky takové masáže, rychle by změnili názor. Jde o poskytování sexuálních služeb, jak se někteří mylně domnívají, ale ale o masáž CELÉHO TĚLA. Ano, součástí této masáže je i masáž intimních partií muže i ženy.

masážní pomůcky

Ani ženy se nemusí stydět
Myslíte si, že návštěvy takových masáží jsou výhradně pro muže? Už tomu tak není, dnes se k nám chodí masírovat i ženy, které si chtějí zlepšit svůj sexuální život. Masáž nejen že prokrví celé tělo, uvolní ztuhlé svaly a zlepší vaši psychickou kondici, ale opravdu zlepšuje sexuální život. Naší vás totiž, jaké dotyky vám dělají dobře. Takové dotyky jste dost možná zatím nezažili.

Masáž může probíhat rukama nebo celým tělem. Zde je liší zvolit variantu nahé masérky, ale může vás masírovat samozřejmě i v prádle. Celé to začíná na recepci, kde si vás masérka vyzvedne, osprchuje se s vámi, případě se osprchujete sami, a dál vás čeká smyslná masáž za svitu svíček. Intimní atmosféra je důležitá pro ještě lepší prožitek. Stranou nezůstávají ani intimní partie, které vlivem dotyků a dalších vjemů mohou zažít slastné vyvrcholení. Tím dochází ke zlepšení psychiky. Ta je totiž úzce spojena se sexualitou, i když je toto spojení opomíjeno.

masáž ženy

Masérku si můžete vybrat
Vaše soukromí je pro nás velmi důležité, a proto se k nám můžete objednat podle kalendáře na našem webu. Dokonce si můžete vybrat konkrétní masérku, která se vám bude věnovat s jinými klienty se nepotkáte. Tím máte zaručenou diskrétnost. Naše masérky jsou zkušené, čistotné a zdravé, návštěvy našeho salonu se dávat nemusíte. Naopak se těšte na nové zážitky, které vás u nás čekají. Budeme se těšit.