Nechte se rozmazlovat

Pokud máte rádi teplo a koupání v přírodních koupalištích, máte během roku tak dva, tři měsíce na to, abyste si to ve pořádně užili. Jenže rok má měsíců dvanáct a vy nevíte, jak to ty zbývající měsíce vyřešit, abyste se mohli kdykoliv koupat venku? Pokud se nechcete začít otužovat v ledových řekách, můžete si pohledat termální koupaliště nebo přímo termální lázně. Česká republika nenabízí mnoho míst, kde se dá koupat celoročně venku, protože nemáme mnoho termálních pramenů. Jedním z těchto míst jsou Velké Losiny, kde je sirný pramen. Pravým rájem jsou ale termální koupaliště u našich slovenských sousedů. Slovenská republika nabízí mnoho krásných míst, kde si užijete venkovní koupání ve vodě teplé, jako si pouštíte do vany, a ještě se u toho můžete koupat na majestátní hory. Příkladem může být Oravice v Tatranském národním parku.

termály

Ale nemusíte projet celé Slovensko, abyste si užili termálního koupaliště a lázní. Můžete z Prahy vyrazit po dálnici přes Brno a Bratislavu a dorazit do lázní Veľký Meder. Pokud si chcete užít termální lázně, chcete se nechat hýčkat při masážích, není nic jednoduššího než si domluvit ubytování Veľký Meder s polopenzí a vyrazit na Slovensko. Pokud nemíváte štěstí na počasí na vaší dovolené, není nic jednoduššího než si vybrat takovou dovolenou, kde vám na počasí nebude záležet.

masáž

Nechat se rozmazlovat v lázních, koupat se v termálním koupališti, kde bude stále teplá voda, i když bude pod mrakem a chladné počasí, je to pravé pro smolaře, kterým dovolená často proprší. Nemusí mít všichni rádi léto, teplo a pálivé slunce, ale všichni máme rádi, když se o naše klouby zahřejí v teplé vodě, ať už ve vaně u nás doma v koupelně nebo v termálních lázních. Ale v lázních se k termálním pramenům přidají ještě masáže, a to si naše tělo bude přímo lebedit. Určitě stojí za zvážení, zimní týdenní pobyt v termálních lázních.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup