Sladké hubnutí

Chcete zhubnout? Já si myslím, že na tom není vůbec nic špatného. Jen jenom že mnoho lidí si myslí, že zhubnout vůbec nejde, a tak zkouší různé diety anebo nápoje na hubnutí. Nápoj na hubnutí je takový, že vám podpoří metabolismus a bude vám rychle pracovat. Tudíž to znamená, že budete více spalovat tuky a bude vám lépe Jenomže to taky není jednoduché a není to zadarmo. Nápoje na hubnutí nejsou levné. Já jsem totiž po porodu chtěla shodit dvacet kilo. Takže je to docela hodně. Jenomže bohužel jsem se snažila málo, a tak abych spíše něco shodila dolů, tak jsem nabrala pět kilo! A byla jsem v šoku a hodně mě to mrzelo.

Hubněte i s ovocem.

Byla jsem nervózní a nevěděla jsem, co mám dělat, protože jsem byla vždycky zvyklá na to, že jsem štíhlá. A tak pro mě bylo velmi složité se smířit s tím, že budu mít nějaká ta kila navíc. Tak jsem zašla za o svém dietologem. A kupodivu i on mi doporučeně nějaké nápoje na hubnutí. Vůbec jsem nevěděla, jestli do toho mám jít, protože když mi můj dietolog řekl, kolik jich musím vypít a že to bude dlouho trvat, tak jsem to chtěla vzdát. Jenom že jak jsem slyšela, nic není zadarmo.

Zrychlíte si metabolismus.

A hubnutí je běh na dlouhou trať. A tak jsem si řekla, že nápoje na hubnutí zkusím. A musím říct, že jsem udělala velmi dobře. Protože nápoje na hubnutí jsou velmi chutné a taky husté, takže zase taky velmi zasytí. Taky jsem si velmi oblíbila nápoje na hubnutí s čokoládovou a jahodovou příchutí. Samozřejmě, že si ale můžete vybrat svoji příchuť. Na příchutě jsem velmi náročná, a tak jsem byla velmi ráda, že si taky chutě můžu míchat a vznikne mi tak alespoň originální nápoj na hubnutí. A co vy? Taky zkuste nějaký nápoj na hubnutí nebo zkusíte zhubnout bez pomoci nápojů? Myslím, že bez pomoci nápoje to jde taky, ale myslím, že s nápojem na hubnutí vám půjdou kila s radostí lépe dolů.