Udělejte si radost ve svůj den

Víte, že to bude nejkrásnější den vašeho života. Víte, že na něj budete vzpomínat mnoho let a chcete s úsměvem i po letech prohlížet fotografie a stále se cítit jako princezna.

svatební den

Pro dnešní mladé nevěsty je nákup svatebních šatů velkou investicí a, s ohledem na celkové náklady na svatbu, často nereálnou. A tak se často spokojí s průměrným a finančně dostupným modelem. My však chceme mladé nevěsty podpořit v jejich den, nabídnout jim pohádkovou krásu a spokojenost s tím, jak byly ve svůj velký den oděné. Naše půjčovna svatebních šatů nabízí mnoho originálních a krásných modelů, které jsou finančně dostupné pro každou nevěstu a snadno ji promění v princeznu z pohádky.

Proč právě my?

Nabízíme originální modely.
Dbáme na kvalitní provedení i materiály.
Pomáháme s výběrem s ohledem na styl a postavu nevěsty.
Nabízíme kompletní svatební sortiment, včetně doplňků a obuvi.

Pokud máte strach, že vaše postava neodpovídá modelkám na fotografiích, nebo prostě nemáte konfekční postavu, není důvod zoufat. Jednotlivé modely máme v mnoha velikostech, a pokud budete potřebovat, přizpůsobíme je na vaši postavu.
Na výběr samozřejmě nebudete sama, naše prodejní asistentka vám se vším pomůže. Vám stačí, když budete vědět, jaké šaty byste chtěla, v jakém stylu bude vaše svatba a v jakém ročním období se bude konat. Zbytek už nechte na nás. Společně vyberete modely, které se budou hodit pro vaši postavu a budou se vám líbit. Ke všem modelům vám můžeme nabídnout i odpovídající doplňky, jako závoj, bolerko, korunka, obuv a další. Na jednom místě seženete vše a jako bonus u nás můžete obléknout i ženicha.

nevěsta s kytkou

Potom už vašemu velkému dni nebude nic stát v cestě a budete dokonale sladěný a zamilovaný pár. To správné padnoucí oblečení promění váš den v nezapomenutelnou událost, na kterou budete rádi vzpomínat.