Speciální nabídky pro každého

Už nějakou dobu přemýšlíte o tom, jak byste se měli zbavit nepříjemného pocitu, že vám večer někdo kouká do oken? Nestačí vám záclony nebo závěsy, protože i tak je dovnitř vidět, alespoň nějakou malou částí, a to vás rozčiluje? Možná by to chtělo nějaký sofistikovanější systém. My vám nabízíme skvělé venkovní žaluzie, které budou tím nejlepším řešením.

roleta

Takový stínící systém je vhodný nejen do bytů, ale také do rodinných domů, firem, ale také je to vhodné pro školy či mateřské školky.
Jaké jsou výhody? Jednou z nich je určitě elegantní design, protože na první pohled bude vidět onen speciální prvek, který je perfektním doplňkem každé budovy moderního vzhledu. Bude naprosto perfektní také skutečnost, že budete plně ochráněni před sluncem. Proč neuspořit náklady na topení, když to jde i touto cestou a smetete tak ze stolu dvě věci najednou. Kromě toho budete vždy v soukromí, nikdo vám nebude nakukovat do okna, protože zatemnění může být i stoprocentní, bude záležet na vašem nastavení.

Za další velkou výhodu považujeme také zvukovou izolaci. Samozřejmě není úplná, ale znatelně se sníží hladina okolního šumu a hluku, takže si ušetříte nepříjemné probuzení kvůli štěkání sousedova psa nebo kvůli dopravě MHD pod okny bytu. V neposlední řadě bude zajištěna také lepší bezpečnost. Se staženými roletami snižujete riziko vloupání, a také se snižuje riziko poškození oken vnějšími vlivy.

stříbrná rolety

Zkuste něco elegantního a originálního

Jak je to vlastně s reklamací či případným servisem, je tu vůbec nějaká taková možnost? Určitě ano, stačí, abyste si vybrali produkt od nás, a můžete se těšit na dvou až pětiletou záruku na produkt, a také je zde šestiměsíční garance ceny. Kromě toho je k dispozici také pozáruční servis, díky kterému snadno a rychle vyřešíte jakýkoli problém.