Doveďte situaci pod svou kontrolu

Nikdo by se nechtěl dostat do situace, ve které by se stal obětí násilí. Nejde jen o bolest, co prožívá oběť. Ale také může mít trvalé následky na zdraví, nebo dokonce přijít o život. Není proč si namlouvat, že se to stát nemůže. Není důvod, proč si říkat: To není můj případ.

výboj

Obětí se můžete stát, bohužel, i Vy.

I když se striktně vyhýbáte nočním příchodům domů, nebo jen ve společnosti více lidí, nikdy se nemůžete vyvarovat násilí, které by mohlo být vykonáno i na Vaší osobě. Dokonce v pravé poledne se Vám mohou hodit paralyzéry, které Vám mohou, a to doslova, zachránit život!

Zbraň? Nikdy!

Ano, bráníte se jakémukoliv ozbrojování se. Zbraně jsou pro Vás neakceptovatelným předmětem, který byste měli vlastnit. Tomu se dá porozumět. Ale paralyzér je zbraň obranná. Zbraň, která nezabíjí, jestli Vám jde o tohle. Vy můžete dostat pod kontrolu napadení Vaší osoby během chvilky. Ta Vám bude stačit na to, abyste se z místa napadení dostali co nejdříve pryč. Agresora v momentě zneškodníte ochromením jeho pohyblivosti a vědomí. A až budete v bezpečí, teprve potom informujte policii. Díky paralyzéru jste napadení dovedli pod svou kontrolu!

Obranných prostředků je samozřejmě mnoho.

Možná, že už dávno navštěvujete kurz sebeobrany, abyste posílili svou schopnost ubránit se případným útokům. To je samozřejmě naprosto v pořádku! Je to dokonce chvályhodné rozhodnutí!

Ovšem mít po ruce i paralyzér, který Vaši jistotu posílí ještě více, není rozhodně na škodu. Vždyť jej nemusíte nikdy v životě ani použít! Ale po ulici se budete pohybovat s jistou, že se prostě ubráníte. A ta jistota se Vám zračí ve tváři. Tu může potenciální agresor spatřit a může mu být Váš výraz varováním, že s Vámi neuspěje!

pěst

Dozajista záleží jen na Vašem rozhodnutí, zda si obranný paralyzér pořídíte, nebo se jím zabývat ani nebudete. Jen si musíte uvědomit, co všechno riskujete. O co všechno můžete v jediném okamžiku přijít!