Nezařazené

Věčný námořnický styl


Modrá, bílá, červená ve spojení s pruhy a někdy i kotvičkou. To jsou kombinace, které si vždy spojujeme s námořníky. A přesně takový trend se každé léto vrací do módy. Tento styl snad z módy nevyjde nikdy. Pro ty z nás, které tolik milujeme letní pohodu, moře a pláže. Námořnický styl je vždy nadčasový. Je zároveň velmi osvobozující, protože můžeme kombinovat staré a retro módní kousky s těmi, co jsou posledními sezonními trendy.
pruhované kalhoty

Sluší naprosto všem

Jedním z důvodů, proč se námořnický styl těší tak velké oblibě již tak dlouhá léta je to, že toto odívání sluší naprosto všem ženám, všech typů a postav.
o   Ať už jsme hnědovlásky, blondýnky anebo zrzky.
o   AŤ jsme drobné, anebo naopak vysoké.
o   Ať už jsme ultra štíhlé, anebo plnoštíhlé.
V tomto stylu, který je plný hravých pruhů a veselých kombinací barev, budeme vždy působit velmi elegantně a trendově.
pirátksé triko

Vypadá stylově i hravě

Námořnický vzor se objevuje nejenom na tričkách, ale například je vidět: 
o   Na šatech
o   Na sakách
o   Na plavkách
o   Na botách
o   Na kabelkách
o   Na doplňcích
A na všech kouskách vypadá skvěle. Původně byl námořnický styl pouze v modrobílých proužkách. Ale v současné době je všechno jinak. Postupně se k tradičním modrým proužkům na bílém podkladu přidaly i červené a černé barvy. Mezi nejmodernější pojetí námořnického stylu patří oblečení, které má potisk námořnických lan, uzlů či kotviček.
námořnické triko

Kombinujeme

Námořnický styl se dá zkombinovat s několika dalšími kousky do zajímavých outfitů.
o   Chceme-li být elegantní, ideální jsou pruhované šaty, ke kterým si vezmeme pouze decentní doplňky ve stejných barvách.
o   Rockový nádech k takovým šatům dodáme, když přes ně oblékneme, trendy koženkový křivák. Namísto lodiček si potom obujeme tenisky, nebo kožené sandálky.
o   Neutrální vzhled vytvoříme kombinací pruhovaného trička nebo halenky s riflemi a pruhovanými teniskami nebo mokasíny.