Nezařazené

Vylaďte svá selfíčka k dokonalosti!

Aplikace You cam makeup není zcela jediná aplikace, která umí vylepšit Vaše selfie, ale je zdaleka na Android obchodu nejstahovanější a její recenze jsou vesměs velmi pozitivní. Tato aplikace zvládne s Vašimi fotkami udělat prakticky zázraky. Vyfotíte se a nepřipadá Vám fotka dostatečně hezká, abyste ji sdíleli? A právě proto máte možnost využít You cam makeup! Možná si říkáte, že byste měli na svých sociálních sítích mít pouze fotky, které opravdu zobrazují Vaši podobu. Co si ale budeme povídat. Ne vždy vypadáme skvostně a chybička na kráse jako je například akné, Vám může fotku malinko pokazit a vy ji díky tomu nebudete chtít sdílet. Díky této aplikaci se může zvednout Vaše sebevědomí, protože i ty nejkrásnější krásky světa potřebují i byť sebemenší korekci. Tuto aplikaci můžete použít i proto, abyste zjistili, jak byste vypadali s jinou barvou vlasů, očí, atd.
zabalená v šátku

Stahujte, You cam makeup je ke stažení zdarma!

Ano a navíc vám nabídne mnoho svých skvělých funkcí. Mezi její funkce patří vyhlazování pleti, korekce nedokonalostí pleti, zeštíhlení obličeje, změna barvy vlasů a očí, aplikace různých odstínů rtěnek, pudrů, tvářenek či různé tvary linek a různé kombinace líčení podle celebrit nebo stylů. Aplikace má mnoho funkcí, které je potřeba, abyste si prozkoumali sami a zjistili, co Vám bude slušet.
Aplikace You cam makeup je velmi jednoduše ovladatelná i když je v angličtině. Uvidíte, že i třeba přes to, že anglicky neumíte úplně perfektně, si poradíte a jednoduše přijdete, jak se aplikace ovládá. Z aplikace můžete své fotky po úpravě rovnou sdílet, takže budete potřebovat připojení k internetu.
potřeby ženy
Nezapomeňte, že tahle aplikace je sice velikánský pomocník, proto aby Vaše selfíčka byla, co nejkrásnější a abyste si i vy mohli vytvořit profilový obrázek, který bude vypadat jako z titulní strany právě vyšlého časopisu. Ale také byste neměli svůj vzhled upravovat nějak dramaticky, jelikož by se mohlo stát, že by Vás při osobním kontaktu nikdo z Vašich přátel a známých nepoznal, jelikož na fotkách ze svých sociálních sítí byste byli úplně jiní. Změny volte při nejlepším pouze přirozené a decentní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup