Celoroční mobilní domy vám umožní bydlení kdekoliv

Vybrali jste si pozemek na konci světa? Chcete tam mít svůj vlastní menší domeček? Ideálně takový, který zapadne do přírody? Vybrat si můžete z široké nabídky:
Lavaro, Relax, Design, Steel, Tube nebo objekty, která máme skladem. Ty si můžete kdykoliv nechat odvést, stačí si vybrat z široké nabídky ten pravý pro vás.
Mít vlastní obydlí je něco báječného. Příjemný pocit bydlet ve vlastním.

irsko

Celoroční mobilní domy jsou vhodné pro bydlení po celý rok. Opravdu v nich můžete bydlet celých 12 měsíců v roce a to bez výjimky. Nemusíte se ani obávat toho, že by vám zde v zimě byla zima. Objekty jsou speciálně zateplené a perfektně kvalitní, aby vydržely jakoukoliv tuhou zimu.
Máte pozemek někde v malém městečku? Nebo naopak jste si koupili starý objekt, který chcete nechat zbořit a postavit si tam projekt nový? To vše je možné. Obydlí vám postavíme nové a krásné. Vybrat si však můžete i z našich širokých skladových zásob. Stačí si vybrat a můžeme vám celý produkt okamžitě nechat převézt, takže budete bydlet co nejdříve. Pokud budete mít vlastní představu, můžete nám ji sdělit. Projekty můžeme upravit přímo podle vašich požadavků a vám na míru. Stačí si vybrat typ a sdělit nám, jak si ho přejete upravit. Děláme také spoustu doplňkového zboží. Některým terasu, jiným přidávání oken nebo další drobnosti.

dům u lesa

Používání a vlastnosti

  • Všechny typy jsou ideální k celoročnímu používání. Některé z nich můžete dokonce nechat zkolaudovat a získat tím pádem číslo popisné. Jedná se o projekty: Design, Steel a Tube. Tyto jsou vhodné pro trvalé bydlení a můžete je nechat zkolaudovat. Jsou připravené podle stavebního zákona, takže s tím není žádný problém.
  • Pro bydlení na celý rok se však hodí všechny projekty. Ať už si vyberete objekt, který má z venku a uvnitř vypadat jako dřevostavba nebo si naopak vyberete moderní pojetí svého nového obydlí, vždy v něm můžete bez obav bydlet po celý rok, celých, dlouhých 12 měsíců a to bez omezení jako v běžném, klasickém, zděném rodinném objektu.
  • Objekty si navíc pořídíte za velice nízkou cenu. Za minimální měsíční náklady a minimální úsilí budete mít svůj vlastní, nový a krásný dům. Úžasná představa, která se vám může splnit.