Zbavte se potkanů v obydlí


Potkani se můžou dostat do našeho obydlí, kdy my se jich musíme co nejdříve zbavit. Problémem je fakt, že se jedná o známé přenášeče nemocí.

Zbavte se potkanů v obydlí

Přenašeč nemocí

Potkani se většinou nevyskytují přímo v lidském obydlí, ale třeba v dílně, skladu a různých takových prostorech. Takže pokud někdy uvidíte takové zvíře proběhnout, nebo jej naleznete uhynulé, tak bychom měli okamžitě řešit, jak se jich zbavit. Největším problém je fakt, že tohle zvíře je už od nepaměti známé tím, že přenáší vážné nemoci jako je třeba vzteklina a žloutenka, kdy nemoci se můžou přenést i na člověka.

hnědý hlodavec

První věcí je odstranění všech věcí, které by potkany lákaly, což jsou třeba zbytky jídel a například krmiva pro domácí mazlíčky. Následně se jich nějak musíme zbavit, protože mnohdy jen tak sami od sebe neodejdou. Prvním způsobem jsou pasti, které jsou pečlivě propracované, takže je zvíře nalákáno a odchyceno. Další způsobem je jed, který se vyplatí dát na místo, kde není, co jiného pro potkana k snědku. Návnady jsou dělány tak, aby zvířeti voněli i chutnali, aby měli skutečně dobrou účinnost.

Deratizace od profesionálů

I když se to, tak potkan je inteligentní zvíře, které ví, jak přežít. Proto může mnohdy přechytračit člověka a nemusí se nám dařit se ho zbavit. Aby toho nebylo málo, tak kromě toho, že je velmi chytrý, tak má dobrou fyzičku, kdy rychle může zmizet. Jak se zbavit potkanů? Nejlepší je kontaktovat co nejdříve deratizační službu, abychom zabránili šíření nemocí.

potkan v přírodě

Deratizér má s hubením všech možných zvířat skutečně bohaté zkušenosti, a proto mu můžete zcela věřit, že tento problém v krátkém časovém úseku vyřeší a nám to ušetří řadu starostí. Služby stojí férové ceny, takže při výskytu těchto zvířat není rozhodně na co čekat. Přímo na webu naleznete buď kontakty, nebo můžete přes web zaslat přímo nezávaznou poptávku. Společnost s Vámi vše ráda probere a domluví se na daný termín. Potom už všechno můžeme nechat na ní a my se jen můžeme těšit, že potkani z našeho území brzy definitivně vymizí.